Instant I-SOFT – Antiskalant (TOZ)

Watch Water®, dünyanın her yerindeki müşterilerine, basit kullanımlı, uygun maliyetli Dozaj Kimyasal altaypısı tasarladı..
Bu altyapı ile türetilen I-SOFT  ürünleri, geniş kapsamlı kullanımı ile, kireçlenme, korozyon, organik ve inorganik tortu oluşumlarını işlemektedir. Watch Water GmbH sektöre, tüm sorunları gideren, piyasanın en güçlü, NSF sertifikalı dozlama çözümleri ile  faklı bir yaklaşım sunuyor.

Antiskalant, membranların kireçlenmesinin önlemede oldukça etkili olan ters ozmoz sistemi için ön arıtma, su katkı maddesidir. Besleme suyu ters ozmoz membranına girmeden önce, suya antiskalant enjekte edilir ve sistemden gönderilir. Kimyasallar, bikarbonat ve kalsiyum/magnezyum arasında bir zaman gecikmesi yaratır. Gecikme ile suyun, kirecin oluşabileceği herhangi bir kimyasal reaksiyondan önce membrandan geçip çıkmasına izin vermiş olur.

En Üstün Özellikleri

• Doğru Dozaj / Sürekli Çalışma fakı
• Ürünlerin Kontrollü Konsantrasyonu ile sahtekarlığın önlenmesi
• Personel Güvenliği avantajı
• Maliyet Verimliliği ile %50’ye varan tasarruf
• Düşük Zehirlilik Teknolojisi
• Düşük CO2 Emisyonları
•% 100 Geri Dönüşümlü Ambalaj
• Bertaraf Kolaylığı
• Kullanım kolaylığı
• Servis ve Bakım Masrafı avantajı

Uygulama

I-SOFT INSTANT dozlama kimyasalları Almanya’da üretilmektedir. Yüksek yoğunluklu kireçlenme (kışır) inhibitörü, korozyon önleyici, dispersan, oksijen tutucu (Uçucu ve Uçucu Olmayan), biyosit (Oksitleyici ve oksitleyici olmayan) içeren INSTANT I-SOFT evsel, endüstriyel veya ticari uygulamalarda dünyanın en güvenli ve çevreci ürünü olduğu kanıtlanmıştır.

Watch Water® INSTANT komplex yapıcı ajanın tek üreticisidir. I-SOFT’a (kompleks) ek olarak, ayrıca korozyon önleyici, Biyosit, Oksijen Temizleyici, Temizleme maddeleri, Kireç çözücü ve güçlü Oksitleyiciler eklenerek ihtiyaca göre tasarım yapılıyor – ve bu ürünlerin tümü biyolojik olarak parçalanabilir!
Watch Water® IINSTANT ürünlerinde fosfat, EDTA, NTA, fosfonat veya bunlar gibi biyolojik olarak doğada parçalanmayan kompleks yapıcı ajanlarkullanılmaz. I-SOFT IINSTANT ürününün performansı çok daha yüksektir ve müşteriler için en büyük avantaj, daha yüksek taşıma maliyetlerine  neden olan suyun % 95’ini satın almamaktır. Yani 4000 kg sıvı yerine sadece 200 kg toz. Ayrıca depolama problemini de çözer. I-SOFT’un mükemmel ekolojik özellikleri dünya çapında çok sayıda müşteri tarafından onaylanmıştır. Bu nedenle Watch Water®, fosfat, fosfonat, iyon değiştirici katyon ve anyon, silifoz ve bunun gibi çevre dostu olmayan diğer kompleks ajanların yerine kullanılmasını şiddetle öneriyor.